جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

خدمات خاص

الکتروموتور و ژنراتورهای مغناطیس دایم

شرکت دانش‌بنیان توربوژنراتور با بهره‌مندی از متدهای تخصصی و ماشین‌آلات مدرن، ساخت دستگاه‌های خاص از جمله ژنراتورهای مغناطیس دائم را در برنامه کاری خود قرار داده است و بدین‌گونه مفتخر به حمایت از پروژه‌های دانش بنیان مراکز تحقیقاتی و پژوهشی ملی می‌باشد.

ترمز برقی

اخذ رتبه اول ابتکار در ساخت دستگاه‌های جداکننده ذرات فلزی از یکدیگر در ایران، گواه بر منحصربفرد بودن خدمات ارائه‌شده در این زمینه از تکنولوژی به صنعت فولاد کشور می‌باشد.

الکتروموتورهای سانتریفیوژ

توربوژنراتور شاهرود به عنوان سازنده پیشگام الکتروموتورهای سانتریفیوژ قند در کشور، افتخار ثبت گواهی اختراع و نوآوری این محصول را از آن خود کرده و سالانه با تولید بالغ بر ۱۰۰۰ نوع از این دستگاه علاوه بر تامین نیاز بازارهای داخلی به صادرات به کشورهای آسیای میانه نیز می‌پردازد.

استیررهای مغناطیسی صنایع فولادی بصورت انحصاری

از جمله فعالیت‌های انحصاری این شرکت در راستای خودکفایی در صنایع فولاد کشور، ساخت استیررهای خنک‌شونده با آب با بکارگیری فرآیند ساخت بوبین‌های کلاس حرارتی H و قابلیت تماس مستقیم با آب می‌باشد.

قطعات یدکی و جانبی

از متمایزترین قابلیت‌های توربوژنراتور، علاوه بر بازسازی قطعات یدکی و spare، امکان ساخت انواع آنها به تعداد نامحدود و مطابق با درخواست کارفرمایان محترم می‌باشد.

این قطعات شامل اسلیپ‌رینگ، کلکتور، کویل‌های فشار قوی، روتوربارها، هسته روتور و استاتور، شافت، قطعات بیرینگ، درب قالپاق، پوسته، فن و سیستم‌های کولینگ می‌باشند.

مگنتهای مغناطیسی صنایع مختلف

شینه، کویل استاتور و رتورهای نیروگاهی بدون محدودیت ولتاژ و توان