خدمات

خدمات » خدمات فنی و مهندسی , تجهیزات

خدمات فنی و مهندسی , تجهیزات

 

درسال 1377 ازطرف جامعه مخترعین و مبتکرین ایران، به خاطر ساخت اولین دستگاه جداکننده ذرات آهن از کایولین و سیلیس و احراز رتبه اول ابتکار در این تکنولوژی، دیپلم عالی افتخار دریافت گردید. شرکت توربوژنراتور با بهره مندی از دانش و تجربیات متخصصین شرکت و همکاری دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و پژوهشی و صنایع مرتبط داخل و خارج از کشور، طراحی و ساخت محصولات جدید را به صورت گسترده ای در اولویت قرار داده و با اجرای موفقیت آمیز بیش از 150 طرح تحقیقاتی، در سال 1383 موفق به اخذ گواهی تحقیق و توسعه از وزارت صنایع گردید و در سال 1384 به عضویت در انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن درآمد.


R&D اقدام به شناخت صنایع مختلف داخلی و تشخیص نیاز آن ها به انواع الکتروموتور، ژنراتور، ترانسفورماتور، مگنت های الکتریکی و جداکننده های مغناطیسی و نیز خدمات متعارف نموده و به تعاملی قابل توجه و سازنده با صنایع رسیده و پشتیبانی و حمایت از واحد فروش و بازرگانی را به شکل گسترده ای بر عهده دارد.به منظور اجرای یک سیستم کنترل کیفیت جامع و تضمین کیفیت بالای دستگاه ها واحد R&D اقدام به انطباق فرآیندها و روش های تولید، انتخاب مولد و تجهیزات و روش های تست، با استانداردهای جهانی IEC , BSI نموده است. در خصوص هر پروژه، استانداردهای مرتبط با کار، انتخاب، ترجمه و تدوین گشته و واحد R&D با تهیه دستورالعمل های کاربردی و در اختیار پرسنل قرار دادن و توجیه آن ها، امکان اجرای پروژه ها تحت استانداردهای جهانی را فراهم آورده است. واحد R&D با اهداف اقتصادی، به عنوان یک کارخانه تولید تکنولوژی، در قالب کارخانه فعالیت می نماید و شرکت را به یک توان رقابتی می رساند. این واحد تلاش می کند تا تکنولوژی موجود را کامل نموده و آن را با جایگزین کردن روش های قدیمی تر پاسخ به مشتری نماید.

واحد تحقیق و توسعه تا تشخیص و تعیین فعالیت های نوین، برای بالا بردن بهره وری واحد تولید، از فعالیت ها و فرآیندهای موجود حمایت و پشتیبانی می کند و استخراج نکات فنی و تخصصی و تهیه دستورالعمل های آموزشی و کاری و ارتباط با سازندگان دستگاه ها و ماشین آلات و نیز کارفرمایان معظم را بر عهده دارد. در خصوص ارتباط با مشتریان محترم، واحد تحقیق و توسعه با در نظر گرفتن این نکته که تکنولوژی دارای 5 مولفه می باشد:

1- روش ها و فرآیندها

2- ابزار و ماشین آلات

3- نیروی انسانی( توانایی و کارایی نیروی انسانی)

4- اطلاعات و دانش فنی

5- سازماندهی


                

بررسی و مطالعاتی که در ارزیابی پروژه ها صورت می گیرد را می توان به 4 دسته تقسیم کرد:

1- شناسایی امکانات طرح ( انتخاب و تشریح طرح اولیه)

2- مطالعه و امکان سنجی ( تدوین پروژه)

3- ارزیابی نهایی و اتخاذ تصمیم

4- مطالعات تکمیلی و عملی

دانش های تولید شده توسط R&D به 3 دسته عمده تقسیم می شود:

1- دانش فرآیندی یا دانش روش های بهتر و مقرون به صرفه در انجام کار، تولید کالا و خدمات متعارف با هزینه های کمتر

2- دانش محصول یا دانش تولید محصولات و خدمات نوآورانه

3- دانش نظری و محض واحد تحقیق و توسعه شرکت توربوژنراتور، زیر نظر مستقیم مدیر عامل

 

لطفا جهت سفارش خدمات و تکمیل فرم تماس اینجا کلیک کنید.